Sajam obrazovanja u Šibeniku
Izvor: HGK - ŽK Šibenik

Sajam obrazovanja okupio učenike osmih razreda

Objavljeno: 11. 04. 2019. , Ažurirano: 11. 04. 2019.

Sajam obrazovanja koji je organizirao Hrvatski zavod za zapošljavanje u suradnji sa Savjetom mladih Grada Šibenika, udrugom Mladi u Europskoj uniji i CISOK centrom, uz potporu HGK – Županijske komore Šibenik i Obrtničke komore Šibensko-kninske županije, održao se u srijedu, 10. travnja, u Katoličkom domu u Šibeniku.

Svoje su programe, s naglaskom na strukovnim zanimanjima, predstavile šibenske srednje škole, a učenici osmih razreda i njihovi roditelji upoznali su se s mogućnostima srednjoškolskog obrazovanja i tržištem rada u našoj županiji.

Uz dijaprojekciju usluga HGK, na infopultu Županijske komore Šibenik zainteresirani su učenici i roditelji dobili informacije o deficitarnim zanimanjima i prosječnim neto plaćama u pojedinim djelatnostima.