Vanjština gastro-kulturnog centra tvrđave Barone
Izvor: HGK

Konferencija Šibensko-kninska županija kao kreativni klaster

Objavljeno: 30. 11. 2018. , Ažurirano: 14. 12. 2018.

Pozivamo putničke agencije i čarterske kompanije da rezerviraju datum 14. prosinca za šibensku Tvrđavu sv. Mihovila i Tvrđavu Barone gdje će se održati B2B konferencija Šibensko-kninska županija kao kreativni klaster u organizaciji HGK (Sektor za turizam i ŽK Šibenik) te Tvrđave kulture Šibenik, uz podršku Lučke uprave Šibenik.

Konferencija je zamišljena kao mjesto povezivanja čarterskih kompanija i putničkih agencija, uz predstavljanje Šibensko-kninske županije i njenih kulturnih, inovativnih i enogastroturističkih proizvoda agencijama i čarterima iz cijele Hrvatske.

S obzirom na to da je sudjelovanje besplatno, a broj mjesta ograničen, molimo vas da se što prije prijavite online obrascem u nastavku teksta.

Prvi dio događanja održavat će se na Tvrđavi sv. Mihovila (klik na link s imenom tvrđave vodi na podatke o lokaciji tvrđave i informacije o parkingu), dok će se drugi dio održati na  Tvrđavi Barone (klik na link s imenom tvrđave vodi na lokaciju tvrđave na servisu Google Maps).

Vrijeme Aktivnost
09:30 - 10:00 Registracija sudionika i kava dobrodošlice
10:00 - 10:15 Uvod i pozdravne riječi organizatora
10:15 - 10:30 Predstavljanje Tvrđava kulture Šibenik