Sjednica Strukovne grupe graditeljstva i industrije građevinskog materijala Županijske komore Bjelovar

Objavljeno: 21. 06. 2019. , Ažurirano: 21. 06. 2019.

U Županijskoj komori Bjelovar će se u četvrtak, 27. lipnja, u 15 sati održati proširena sjednica Strukovne grupacije za graditeljstvo i industriju građevinskog materijala ŽK Bjelovar u suradnji s Cehom graditelja Obrtničke komore Bjelovar.

Na dnevnome redu bit će pregled poslovanja građevinskih tvrtki Bjelovarsko-bilogorske županije u 2018. godini, predavanje o gospodarenju građevnim otpadom i osvrt na doneseni Zakon o gradnji.

Poziv i dnevni red sjednice nalaze se u pratećim dokumentima, a potvrdu svog dolaska, molimo, pošaljite putem online obrasca u nastavku, najkasnije do srijede, 26. lipnja.