Sekcija Zajednice obiteljskog smještaja ŽK Rijeka

U Županijskoj komori Rijeka 13. veljače 2018. godine održana je izborna sjednica Sekcije obiteljskog smještaja.

Na sjednici je, uz imenovanje poslovnog tajnika, usvojen i Poslovnik o radu čije se članice, trgovačka društva – članice HGK i obrti, koji pružaju ugostiteljsko-turističke usluge u pojedinim oblicima turizma te druge fizičke i pravne osobe s područja Primorsko-goranske županije udružuju radi promicanja i zaštite zajedničkih interesa obiteljskog smještaja odnosno pružanja usluga smještaja u domaćinstvu.

Na sjednici je izabrano novo rukovodstvo:

Predsjednik:

• Zdenko Cerović- Obiteljski smještaj Cerović, Malinska

Zamjenici predsjednika:

• Ankica Saftić- Villa Ana, Bribir
  • Gregor Dumanić - Apartmani i sobe Dumanić, Čavle

Članice se udružuju u cilju promicanja i zaštite zajedničkih interesa te razvoja turizma Primorsko-goranske županije. U ostvarivanju tog cilja, Sekcija surađuje s matičnom Zajednicom na nivou HGK te putem matičnog Udruženja s relevantnim institucijama, sudjeluje u radnim skupinama, daje komentare na prijedloge propisa, sudjeluje na stručnim skupovima te raspravlja o pitanjima važnim za poslovanje članica.

Contacts

• Županijska komora Rijeka Adresa: Bulevar oslobođenja 23 51000 Rijeka Email: hgkri@hgk.hr Tel: +385 51 209111 Tel 1: +385 51 209110 Fax: +385 51 216033 Fax 1: +385 51 216926 predsjednik: prof. dr. sc. Vidoje Vujić direktorica: Vita Dujmović
  • Županijska komora Rijeka Tel: +385 51 209 111 Email: hgkri@hgk.hr
  • Diana Felker Junior Expert Associate Tel: +385 51 209 119 Email: dfelker@hgk.hr