Radionica NLP (neuro-lingvisitčko programiranje) za članice HGK

Objavljeno: 12. 11. 2019. , Ažurirano: 12. 11. 2019.

HGK – Županijska komora Rijeka, u suradnji s tvrtkom PBIRO d.o.o. Rijeka, organizira besplatnu radionicu Mentorstvo za pospješivanje vještina prodaje putem tehnika NLP-a, koja će se održati u četvrtak, 28. studenoga, od 10 do 15 sati, u Županijskoj komori Rijeka, u prizemlju u velikoj dvorani na adresi Bulevar oslobođenja 23.

Na radionici će se raspravljati o važnosti prodajne komunikacije i korisnost NLP-a tijekom procesa prodaje, postavljanja ciljeva i moć raspoloženja, konkretno kako se dovesti u raspoloženje optimalno za prodaju. Tehnika preuokviravanja i perceptivne pozicije te odnos s klijentom kao pretpostavke uspješnog odnosa. Predavačica napominje da su dvije stvari presudne- upoznavanje vlastitog proizvoda ili usluge te istraživanje potreba klijenata.

Predavačica, Tijana Debelić, psihologinja i psihoterapeutkinja u superviziji s desetogodišnjim iskustvom rada u području psihologije. Obranila je s pohvalom magistarski rad na Sveučilištu u Padovi i nastavila svoje školovanje u psihološkim metodama i tehnikama poput KBT-a Mindfulness-a i NLP-a. Poradi velike ljubavi prema svojem zanimanju, ove godine upisala je i doktorski studij psihologije pri Sveučilištu u Rijeci. Dugogodišnja je vanjska suradnica Poslovnog biroa PBIRO d.o.o. za područje poslovne psihologije sa bogatim iskustvom u održavanju edukacija i treninga za poduzetnike, a nedavno je pokrenula i vlastiti poslovni pothvat pod nazivom Psi Qonsult.

PBIRO d.o.o. će, uz pet školskih sati zajedničke radionice, svim sudionicima ponuditi i dva školska sata individualnih konzultacija, bez naknade.

Vrijeme Aktivnost
09:30 - 10:00 Registracija sudionika
10:00 - 11:30 Uvod u teme (NLP u procesu prodaje, Postavljanje ciljeva, Moć raspoloženja)
11:30 - 11:45 Pauza