Konstituirajuća sjednica Strukovne skupine upravljanja zgradama i nekretninama HGK – ŽK Rijeka

Objavljeno: 22. 05. 2018. , Ažurirano: 23. 05. 2018.

U četvrtak, 24. svibnja, u 10 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Rijeka održat će se konstituirajuća sjednica Strukovne skupine upravljanja zgradama i nekretninama HGK – ŽK Rijeka.

Uz usvajanje Poslovnika o radu te strukovne skupine, imenovanje tajnika, članova Vijeća, predsjednika i zamjenika predsjednika Strukovne skupine upravljanja zgradama i nekretninama HGK – ŽK Rijeka, tema će sjednice biti Ugradnja dizala u postojeće objekte, na primjeru zgrade u Krešimirovoj 36.

Kontakt:

HGK – ŽK Rijeka, Sanja Antonin, viša stručna suradnica Odsjeka za industriju, komunalno gospodarstvo, graditeljstvo i energetiku

Tel.: 051/209-139, e-mail: santonin@hgk.hr