Izvor: Lider

Investicijski forum Lider invest sjever u Županijskoj komori Varaždin - online

Objavljeno: 06. 04. 2021. , Ažurirano: 22. 04. 2021.

Poslovni tjednik Lider pokrenuo je 2016. poseban projekt LIDER INVEST, nagradu za najbolje male, srednje i velike proizvodne investicije u Hrvatskoj, kako bi promicao ulaganja koja otvaraju nova radna mjesta, povećavaju izvoz i stvaraju dodatnu vrijednost.

Predstavljanje projekta Lider invest sjever održat će se u petak, 23. travnja, u 11 sati, online. Program će se moći pratiti putem Liderovog YouTube kanala ili Vimea.

Zadaća je projekta jačanje povjerenja u institucionalne i pravne okvire potrebne za stvaranje pozitivnog ozračja koje će privući buduće ulagače/investitore te predstavljanje, praćenje i nagrađivanje proizvodnih investicija.

Sudjelovanje na investicijskom forumu Lider invest sjever – Varaždin se ne naplaćuje, ali je registracija obavezna putem linka za PRIJAVU.

Nagrada LIDER INVEST ove će godine biti dodijeljena na svečanoj manifestaciji u listopadu u Zagrebu.

Partneri projekta su Europska investicijska banka, Europska komisija, Hrvatska gospodarska komora, HAMAG-BICRO, Grad Kutina i Zaklada Konrad Adenauer.