Štand HGK ŽK Rijeka na Bundevijadi 2020.g.
Izvor: HGK

HGK – Županijska komora Rijeka sudjelovala na Bundevijadi u Vrbovskom

Objavljeno: 16. 10. 2018. , Ažurirano: 16. 10. 2018.

U Vrbovskom je 13. i 14. listopada održana 14. Bundevijada, izložba autohtono uzgojene hrane i običaja Gorskog kotara koja iz godine u godinu privlači sve veći broj izlagača i posjetitelja.

Manifestacija je održana pod pokroviteljstvom Hrvatske turističke zajednice, Turističke zajednice Kvarnera, Primorsko-goranske županije, Grada Vrbovskog, Hrvatske gospodarske komore i Obrtničke komore Primorsko-goranske župnije.

Uime organizatora nazočne je pozdravila direktorica Turističke zajednice Vrbovsko Tatjana Kušić istaknuvši činjenicu da su svi proizvodi koji se na Bundevijadi nude sto posto hrvatski. Predsjednik HGK – ŽK Rijeka Vidoje Vujić pohvalio je dosadašnji angažman organizatora te izrazio želju da Bundevijada preraste u jednotjednu manifestaciju. Na sajmu se predstavilo stotinjak izlagača iz cijele Hrvatske uključujući njih dvadesetak iz Primorsko-goranske županije.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka već je niz godina sponzor ove tradicionalne manifestacije, a ove se godine i prvi put aktivno uključila u izlagački program kako bi posjetiteljima predstavila usluge i već prepoznatljive znakove Komore Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko.