Izvor: Pixabay

Besplatna radionica: Obveze poduzetnika

Objavljeno: 16. 02. 2021. , Ažurirano: 15. 03. 2021.

Zbog bolesti predavačice termin radionice prebačen na srijedu 17.03.2021.

Poduzetnici se svakodnevno susreću s brojnim dilemama o načinu primjene važećih računovodstvenih i poreznih propisa. Svaki poduzetnik treba poznavati osnovne računovodstvene pojmove, poreznu politiku u RH i ostale obveze s naglaskom na kvalitetnije praćenje vlastitog poslovanja. U tu svrhu HGK – Županijska komora Rijeka u suradnji s tvrtkom Poslovni biro Pbiro d.o.o. organizira besplatnu radionicu namijenjenu novim i postojećim poduzetnicima koji žele proširiti svoje znanje i dobiti kvalitetnu informaciju. Radionica će se održati u srijedu, 17. ožujka od 11:00-12:30, u Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 (dvorana u prizemlju).

U sklopu informativne radionice bit će predstavljeni osnovni računovodstveni pojmovi, obveze vođenja poslovnih knjiga prema Zakonu o porezu na dohodak i Zakonu o računovodstvu, porezna politika RH (Porez na dohodak, Porez na dobit i Porez na dodanu vrijednost) te porezne promjene u primjeni od početka 2021. godine.

Prijaviti se možete putem obrasca u nastavku, najkasnije do utorka, 16. ožujka, do 13:00 sati. Sudjelovanje na edukaciji je besplatno, a zbog epidemioloških mjera broj polaznika je ograničen.