Tina Đurišić, Poslovni biro PBIRO d.o.o.
Izvor: HGK

Besplatna radionica Mentorstvo za upravljanje projektima financiranim iz EU fondova

Objavljeno: 29. 10. 2019. , Ažurirano: 30. 10. 2019.

U HGK – Županijskoj komori Rijeka, u suradnji s tvrtkom Pbiro d.o.o. održana je u utorak 29. listopada radionica Mentorstvo za pripremu projekata za financiranje iz EU fondova.

Ovo je nastavak ciklusa edukativnih radionica koje provode članovi Strukovne skupine poslovnih savjetnika, u cilju promocije njihovog rada.

Uvodno je predavačica Tina Đurišić zamolila prisutne da se predstave i navedu svoje projektne ideje te očekivanja od radionice.

Potom su članicama Komore predstavljeni Europski strukturni investicijski fondovi (ESIF) i Pozivi na dostavu projektnih prijedloga za dodjelu bespovratnih sredstava koji su u najavi ili su trenutno otvoreni.

Pokazalo se da tema radionice jako zanima poduzetnike koji su postavili niz pitanja o fazama izrade i evaluacije prijave te provedbe projekta.

Tako je, zbog velikog interesa članica, najavljeno održavanje slijedeće radionice Mentorstvo za upravljanje projektima financiranim iz EU fondova, koja će se održati u srijedu, 6. studenoga u Županijskoj komori Rijeka.

Prijave za sudjelovanje na radionici putem prijavnoga obrasca u nastavku otvorene su do utorka, 5. studenoga, ili do popunjenja raspoloživih mjesta. Za sva dodatna pitanja možete u ŽK Rijeka kontaktirati Luciju Kero (lkero@hgk.hr, 051/209 127). S obzirom na ograničen broj raspoloživih mjesta, moguće je sudjelovanje samo jednog predstavnika ispred svake tvrtke.

Kako ne biste propustili edukacije, aktivnosti i događanja HGK – Županijske komore Rijeka predbilježite se na redovitu e-poštu s aktualnostima.

Vrijeme Aktivnost
09:30 - 10:00 Dolazak i registracija sudionika
10:00 - 11:30 Faze u planiranju i provedbi EU projekta, Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava, Izrada različitih planova, Nabave
11:30 - 11:45 PAUZA