Radionica Tipovi, taktike i strategije pregovaranja

www.pixabay.com
Vrijeme održavanja: 20.06.2018.   /   Rok prijave: 19.06.2018.

HGK – Županijska komora Pula i Društvo psihologa Istre organiziraju drugu radionicu iz ciklusa edukacije o poduzetničkom učenju. Radionica Tipovi, taktike i strategije pregovaranja održat će se 20. lipnja (srijeda), u 10 sati u ŽK Pula.

Radionica je usmjerena na konkretne tehnike koje polaznici mogu primijenjivati tijekom pregovaračkih procesa u kojima se nađu. Polaznici će naučiti koristiti određene tehnike pregovaranja, razmijenjivati iskustva i mišljenja te putem raznolikih aktivnosti usvojiti i primijeniti naučene tehnike radi unaprjeđenja vlastitih poslovnih odnosa te ostvarivanja efikasnih pregovora. Sadržaj radionice kreiran je za početnu razinu znanja. Voditeljica edukacije je Nikolina Levak.

Broj sudionika je ograničen, a interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem online prijave.

• Županijska komora Pula Adresa: Carrarina 5 52100 Pula Email: hgkpu@hgk.hr Tel: +385 52 378 100 Fax: +385 52 211 875 predsjednica: Jasna Jaklin Majetić direktor: Damir Sirotić
  • Koraljka Vitasović Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 135 Email: kvitasovic@hgk.hr