Izvor: www.pixabay.com

PRIJAVE SU ZAKLJUČENE Modernizacija zakonodavstva o zaštiti podataka u sustavu turističkog sektora

Objavljeno: 14. 03. 2018. , Ažurirano: 21. 03. 2018.

Pozivamo vas na predavanje o obvezama turističkih tvrtki pri zaštiti osobnih podataka koje će se održati u četvrtak, 22. ožujka 2018., u 13 sati, u Velikoj dvorani Županijske komore u Puli (Carrarina 5).

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Agencijom za zaštitu osobnih podataka (AZOP) organizira predavanje radi pružanja potpore trgovačkim društvima iz turističkog sektora u procesu usklađivanja sa zahtjevima Uredbe o zaštiti osobnih podataka (GDPR).

Molimo sve zainteresirane turističke tvrtke da se prijave online obrascem u nastavku najkasnije do 21. ožujka 2018. godine. Prijave će se prihvaćati redoslijedom zaprimanja, do popunjavanja kapaciteta dvorane (jedan sudionik po tvrtki).