Izvor: www.pixabay.com

Konferencija o prekograničnom poslovanju u ŽK Pula - Kako poslovati u Sloveniji, Italiji i Hrvatskoj

Objavljeno: 25. 09. 2018. , Ažurirano: 09. 10. 2018.

Na konferenciji će biti riječi o tome kako poslovati u Sloveniji, Italiji i Hrvatskoj

Konferencija o prekograničnom poslovanju: Kako poslovati u Sloveniji, Italiji i Hrvatskoj održat će se u petak, 5. listopada u 11 sati, u ŽK Pula.
Konferencija koju organiziraju HGK - ŽK Pula  i SPOT savjetovanje Obalno-kraške regije (Kopar) namijenjena je poduzetnicima iz Slovenije i Hrvatske.

Predstavnici Gospodarske zbornice Slovenije govorit će o temi Kako pružati usluge u Sloveniji – upućivanje radnika u sklopu prekograničnog pružanja usluga, dok će predstavnici SPOT savjetovanja prezentirati temu Kako osnovati poduzeće u Sloveniji.

Pružanje usluga u Italiji tema je izlaganja Slovenskog gospodarskog društva iz Trsta,Prekogranično obavljanje usluga u Hrvatskoj tema predstavnika Hrvatske gospodarske komore.

Izlaganja predavača iz Slovenije i Italije bit će na slovenskom jeziku.

Interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem online prijave.

Konferencija se organizira u sklopu manifestacije koju organizira HGK - ŽK Pula Dani energetske učinkovitosti (4. do 7. listopada 2018).