Izvor: www.pixabay.com

Županijska komora Pula sudjeluje u Tjednu cjeloživotnog učenja

Objavljeno: 28. 09. 2015. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Organizacijom edukacija za tvrtke članice, Županijska komora Pula uključila se u 9. Tjedan cjeloživotnog učenja koji organizira Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih od 29. rujna do 4. listopada. U ŽK Pula u ponedjeljak, 28. rujna, predstavljena je hrvatska inovacija GIS Cloud – inovativna geoinformacijska platforma za upravljanje imovinom, prostornim podacima i poslovnim procesima. U srijedu, 30. rujna, u ŽK Pula održano je predavanje o energetskoj učinkovitosti i potporama, a pritom su predstavljeni i proizvodi hrvatskih proizvođača koji sudjeluju u energetskoj obnovi objekata.

Županijska komora Pula kontinuirano promovira cjeloživotno učenje organizirajući različite oblike besplatnih edukacija za članice koje su usmjerene na stjecanje vještina i znanja i razvoj sposobnosti uz pomoć kojih gospodarstvenici mogu unaprijediti svoje poslovanje. U srpnju ove godine završen je ciklus edukacije o poduzetničkom učenju Psihologija za gospodarstvenike, na kojem je sudjelovalo gotovo 70 polaznika. U listopadu će započeti novi ciklus edukacije posvećen marketingu.