Izvor: Pixabay

ŽK Požega poziva na radni sastanak članica registriranih za obavljanje računovodstvene djelatnosti

Objavljeno: 14. 05. 2018. , Ažurirano: 14. 05. 2018.

HGK – Županijska komora Požega organizira radni sastanak tvrtki registriranih za obavljanje računovodstvene djelatnosti (M692 prema NKD-u 2007), koji će se održat u četvrtak, 17. svibnja, u 11 sati u maloj dvorani ŽK Požega, na adresi Vukovarska 6.

Cilj je radnoga sastanka upoznavanje članica Požeško-slavonske županije s osnivanjem Udruženja računovođa u Hrvatskoj gospodarskoj komori te izbor kandidata iz naše županije za tijela Udruženja računovođa. Plenarna sjednica Udruženja računovođa predviđena je za 30. svibnja u Zagrebu i na njoj će se prema kandidacijskim listama iz županijskih komora izabrati tijela Udruženja.

Udruženje računovođa HGK okupljat će članice Komore registrirane za djelatnost iz područja M Nacionalne klasifikacije djelatnosti (stručne, znanstvene i tehničke djelatnosti), odjeljka 69 (Pravne i računovodstvene djelatnosti), skupine 69.2 (Računovodstvene, knjigovodstvene i revizijske djelatnosti; porezno savjetovanje), razreda 69.20 (Računovodstvene, knjigovodstvene i revizijske djelatnosti).

Molimo da svoj dolazak na sastanak potvrdite na e-adresu: mdumancic@hgk.hr ili tel.: 034/273-260.