O digitalnoj komori i društvenim mrežama u turizmu na sjednici Strukovne grupe

Objavljeno: 19. 12. 2018. , Ažurirano: 28. 12. 2018.

Strukovna grupe hotelijera i ugostitelja, nautičkog turizma i putničkih agencija održala je 12. sjednicu 18. prosinca u ŽK Otočac.

Nakon izlaganja Sanje Šimić, direktorice Centra za digitalnu transformaciju i strateški razvoj, na temu Digitalna komora, predsjednik Strukovne grupe dao je kratki pregled o rezultatima turističke sezone zaključno s 31. listopadom uz osvrt članica na konkretne situacije koje su se događale tijekom sezone, kao i nastojanja da se što duže produže pred i post sezona u Ličko-senjskoj županiji.

U sklopu sjednice održano je predavanje o načinu korištenja društvenih mreže u promociji turizma, a predavanje je održao direktor tvrtke PRiLIKA LIKE j.d.o.o. Ante Fumić. Okupljeni članovi Strukovne grupe na ovom zatvorenom predavanju kroz primjere iz prakse vidjeli su primjere pozitivne promocije turističkih destinacija, proizvoda i usluga.