Objavljeno: 07. 05. 2018. , Ažurirano: 08. 05. 2018.

Radionica o sustavu provedbe financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja RH 2014. – 2020. održat će se u petak, 18. svibnja, u 12 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Radionicu organizira Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom (HGK), Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO), Hrvatskom bankom uza obnovu i razvitak (HBOR) i Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (APPRRR).

Radionica je namijenjena tvrtkama u području poljoprivrede, prerade i šumarstva te djelatnicima podružnica Hrvatske poljoprivredno-šumarske savjetodavne službe, podružnica i ispostava Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, regionalnim koordinatorima te predstavnicima LAG-ova, a vodit će je predstavnici Ministarstva poljoprivrede (Upravljačkog tijela Programa ruralnog razvoja), HAMAG-BICRO-a i HBOR-a.

Radionica je besplatna, a za sudjelovanje se potrebno prijaviti putem google obrasca. Broj mjesta je ograničen.

Program radionice nalazi se u pratećim dokumentima u stupcu lijevo.