Predstavljanje najbolje hrvatske inovacije Naruči Na Ruci

Objavljeno: 15. 11. 2017. , Ažurirano: 01. 12. 2017.

Županijska Komora Osijek u suradnji s tvrtkom Naruci2 d. o. o. iz Osijeka u utorak, 28. studenoga, u 12 sati organizira predstavljanje projekta Naruči Na Ruci koji je na ovogodišnjem 42. Hrvatskom salonu inovacija Budi uzor/Inova 2017 osvojio Grand Prix nagradu Nikola Tesla za najbolju hrvatsku inovaciju.

Predstavljanje je namijenjeno poslovnim subjektima iz područja ugostiteljstva – hotelima, restoranima i café-barovima.

Sustav Naruči Na Ruci je tehnička hardversko-softverska kombinacija koja omogućuje učinkovitije upravljanje ugostiteljskim objektima, prije svega imajući na umu višejezičnost gostiju te skraćuje i poboljšava uslugu u ugostiteljstvu. Kreiran je kao model brze komunikacije između maloprodajnih objekata i kupaca koji koriste pametne telefone. Pripadajuća aplikacija aktivira se putem Kocke koja je označena Nfc i QR kod markerima, a nalazi se na samom prodajnom mjestu. Kupac izravno pristupa cjenicima, može naručiti jednu ili više usluga, pozvati osoblje objekta, ocijeniti kvalitetu dobivene usluge i zaključiti narudžbu pozivom na aplikaciji. Korisnik, tj. davatelj usluge putem ovog sustava ostvaruje točnije i brže naručivanje usluge, dobiva jasnu kontrolu mjesta načinjenog troška, povratnu informaciju o kvaliteti i u konačnici bolju produktivnost prodajnog sustava.

Interes za sam projekt pokazali su i poslovni partneri iz HoReCa sustava iz Italije, Srbije, Mađarske, Makedonije, Irske, Velike Britanije, Bosne i Hercegovine, Austrije i Njemačke koji žele biti budući partneri tvrtke putem franšize.

Projekt Naruči Na Ruci pokrenut je u suradnji s tvrtkom TERA Tehnopolis koja je pomogla u izradi poslovnog plana, omogućila korištenje poslovnog inkubatora i aktivna je u pomoći oko zaštite intelektualnog vlasništva tijekom postupka komercijalizacije projekta.

Za sudjelovanje na predstavljanu inovacije potrebno je prijaviti se online prijavom u nastavku ovog teksta.