Stručni forum o potencijalima ekološke proizvodnje u Istočnoj Hrvatskoj

Objavljeno: 31. 08. 2018. , Ažurirano: 31. 08. 2018.

Generalni konzulat Mađarske u Osijeku, osječki ured Mađarske nacionalne trgovačke agencije - Srednjoeuropska mreža za trgovinu i HGK - Županijska komora Osijek u okviru petog Mađarskog tjedna u Osječko-baranjskoj županiji organiziraju stručni forum i B2B razgovore pod nazivom Potencijal ekološke poljoprivredne proizvodnje u Istočnoj Hrvatskoj. Forum će se održati u četvrtak, 13. rujna u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, Europske avenije 13.

Nakon stručnih predavanja koja će održati Zdenko Lončarić s Poljoprivednog fakulteta Osijek, Marica Jug iz OPG-a Alojs Jug iz Hrvatske i Tamás Ónodi, Attila Rezsek – Prolansys Kft iz Mađarske održat će se poslovni razgovori zainteresiranih sudionika na forumu.

Sudjelovanje na forumu je besplatno, a prijevod je osiguran. U pratećim dokumentima je program foruma.