Izvor: Pixabay

Seminar America Made Easy

Objavljeno: 16. 09. 2019. , Ažurirano: 11. 10. 2019.

Radi internacionalizacije hrvatskih tvrtki i njihova istupa na tržište SAD-a, Hrvatska gospodarska komora s Američkom gospodarskom komorom u Hrvatskoj i Avitus grupom organizira seminar America Made Easy, koji će se održati u utorak, 15. listopada, u 9 sati u Središnjici HGK, na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu.

Na seminaru će biti predstavljeni trgovinski i investicijski odnosi s SAD-om, kulturološke razlike između SAD-a i Europe, porezni sustav SAD-a, procedura povezana s vizama i imigracijom te usluge američke tvrtke Avitus Group. Poseban će fokus biti na poslovnim mogućnostima u Kentuckyju, Indiani i Južnoj Karolini koje će predstaviti skupina američkih stručnjaka.

U pratećim dokumentima možete preuzeti program seminara. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, ljubazno molimo da ispunite niže navedeni online prijavni obrazac, najkasnije do 14. listopada do 16 sati.

Napominjemo da je sudjelovanje na seminaru besplatno, a radni jezik bit će engleski.