Izvor: pixabay

Savjetovanje o pokretanju vlastitog posla

Objavljeno: 10. 12. 2019. , Ažurirano: 10. 12. 2019.

U sklopu provedbe projekta Partnerstvom i podrškom do zapošljavanja – PARTNER NET II,  koji se financira iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014/2020 / Lokalne inicijative za potpicanje zapošljavanja – faza III, Županijska komora Osijek nudi uslugu savjetovanja za nezaposlene osobe koje žele ostvariti svoju poduzetničku ideju i pokenuti vlastiti posao.

Od početka provedbe projekta ovu je uslugu koristilo 85 osoba. Prema povratnim informacijama dobivenim od korisnika usluge savjetovanja, 38 osoba otvorilo je obrt ili osnovalo trgovačko društvo.

Županijska komora Osijek uslugu savjetovanja pružat će nezaposlenim osobama i iduće 2020. godine.

Na savjetovanje je moguće doći svakog radnog dana (ponedjeljak – petak) od 9 do 14 sati.

Prije dolaska, nezaposlene osobe o potrebnim informacijama mogu poslati upit na e-mail: sbabic@hgk.hr ili kmiling@hgk.hr ili se telefonski dogovoriti o terminu dolaska na broj: 223-880 (Snježana Babić) ili 223-860 (Kornela Miling).

Pri dolasku na savjetovanje treba donijeti:

• potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o vođenju u evidenciji (nezaposlene osobe koje su prijavljene na HZZ) ili
  • presliku osobne iskaznice (nezaposlene osobe koje se ne vode u evidenciji HZZ).