Izvor: HGK

Predstavnici Privredne komore Zeničko-dobojskoga kantona posjetili ŽK Osijek

Objavljeno: 12. 04. 2019. , Ažurirano: 17. 04. 2019.

Diana Babić, predsjednica Privredne komore Zeničko-dobojskoga kantona, sa svojim je suradnicama posjetila 16. travnja HGK – Županijsku komoru Osijek. Izaslanstvo je primio predsjednik osječke Komore Zoran Kovačević sa svojim suradnicima.

U uvodnom razgovoru Kovačević se osvrnuo na aktivnosti koje ŽK Osijek organizira za svoje članice i na dosadašnju suradnju s BiH. Diana Babić je nakon predstavljanja aktivnosti svoje komore predložila mogućnosti suradnje s osječkom Komorom u narednom razdoblju koje bi bile od obostrane koristi za članice ovih dviju komora. Spomenuta je suradnja na provođenju projekata koji se financiraju sredstvima EU fondova, a istaknula je natječaj Interregion Adrion koji je trenutno u najavi. Predsjednik Kovačević iskazao je interes za suradnju na promociji članica putem sajmova i organizacije poslovnih susreta i B2B razgovora. Obje strane su se složile da su mogući i dobrodošli i drugi vidovi suradnje koji bi se mogli pojavljivati tijekom vremena.