Izvor: Pixabay

Radionica: Kako kontroling prepoznaje nedostatke u upravljanju ljudima

Objavljeno: 11. 11. 2019. , Ažurirano: 13. 11. 2019.

HGK – Komora Zagreb, u suradnji s tvrtkom Altuis savjetovanje d.o.o. organizira radionicu Kako kontroling prepoznaje nedostatke u upravljanju ljudima?

Radionica će se održati u ponedjeljak, 18. studenoga, u 10 sati u HGK – Komori Zagreb, na adresi Draškovićeva 45.

Edukaciju će voditi Andreja Švigir, ravnateljica Poslovnog učilišta Altius čiji je osnovni cilj razvoj i unaprjeđenje kontrolinga u hrvatskim poduzećima te edukacija iz područja kontrolinga. Andreja Švigir licencirana je trenerica harvardskog programa Orange Frog.

Edukacije je namijenjena vlasnicima i menadžmentu tvrtki, direktorima i zaposlenicima u kontrolingu te direktorima ljudskih potencijala. Pomoći će u uočavanju nedostataka u poslovanju usko povezanima sa zaposlenicima i njihovim kompetencijama te ponuditi rješenja za otklanjanje. U tom procesu kontroling koristi razne alate, a osobito su zanimljivi oni povezani s menadžmentom koji mu ukazuju da postoje nedostaci na području upravljanja ljudima.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo da se prijavite online prijavnim obrascem u nastavku teksta.

Prijave se zaprimaju do ponedjeljka, 18. studenog.