Izvor: HGK

Proglašenja rezultata 1. ocjenjivanja zanatskog piva u ŽK Osijek

Objavljeno: 13. 05. 2021. , Ažurirano: 13. 05. 2021.

Svečanost proglašenja rezultata 1. ocjenjivanja zanatskog piva, koje je organizirala HGK Županijska komora Osijek, u suradnji s Prehrambeno tehnološkim fakultetom u Osijeku i u partnerstvu s brandom Badass Barley Malt, održat će se u subotu, 15. svibnja., u 10 sati, u Hrvatskoj gospodarskoj komori  Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Prilikom organizacije ovog natjecanja, koje se održava kao dio manifestacije Osijek Craft Beer festival, prvotno je bilo planirano da se proglašenje rezultata održi na samom festivalu, 14. svibnja, međutim zbog trajanja pandemije i epidemioloških mjera festival neće biti održan u planirano vrijeme (14. i 15. svibnja).

Stoga će u subotu, 15. svibnja u Županijskoj komori Osijek biti održana svečanost proglašenja rezultata uz ograničeni broj nazočnih osoba i pridržavanje važećih epidemioloških mjera.