Predsjednik HGK Luka Burilović
Izvor: HGK

Predsjednik Burilović na radnom sastanku s ministrom Horvatom

Objavljeno: 05. 06. 2018. , Ažurirano: 05. 06. 2018.

U Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta održan je prvi radni sastanak ministra Darka Horvata i predsjednika Hrvatske gospodarske komore Luke Burilovića. Teme radnog sastanka bile su dosadašnja i buduća suradnja s ciljem rasterećenja gospodarstva.

Predsjednik HGK izrazio je želju da Komora bude partner Ministarstvu u rješavanju problema poduzetnika i u detektiranju novih. Istaknuto je kako Ministarstvo i HGK imaju mnoštvo zajedničkih tema, a tiču se zajedničkih projekata kao što su podrška razvoju Centara kompetencija, projekt promocije poduzetništva, Seecel, selidba trgovačkog registra i mnogi drugi.

Ministar Horvat iskazao je spremnost Ministarstva da sasluša probleme na koje nailazi Hrvatska gospodarska komora, a da se zatim donesu konkretni zaključci kako bi se prepreke uspješno riješile.