Predavanje o primjeni tahografa

Objavljeno: 01. 03. 2019. , Ažurirano: 01. 03. 2019.

HGK – Županijska komora Osijek, u suradnji s Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture, Prometnom inspekcijom i tvrtkom Tahograf d.o.o., u petak, 22. ožujka, u 12 sati u maloj dvorani Županijske komore Osijek, na adresi Europske avenije 13, održat će predavanje o primjeni tahografa, uključujući i smart-tahograf - primjena, obveze i prekršaji.

Predavanje je nastavak dobre suradnje Županijske komore Osijek, Prometne inspekcije i Tahografa d.o.o., i za sve je članice besplatno.

Poslodavci i vozači se tijekom profesionalnog rada susreću s mnogo pitanja o obvezi poslodavca, odgovornosti za rad vozača i njihovom pridržavanju propisa, vođenju evidencije rada i odmora vozača te o ispravnom korištenju tahografa. S obzirom na izmjene zakonske regulative EU, na seminaru će biti predstavljene sve potrebne informacije.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno, uz obvezu online prijave u nastavku ovog teksta.