Izvor: pixabay

Predavanje o primjeni tahografa i Knjizi putnih listova u povremenom prijevozu putnika

Objavljeno: 22. 11. 2019. , Ažurirano: 22. 11. 2019.

HGK – Županijska komora Osijek, u suradnji s Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture, Prometnom inspekcijom u ponedjeljak, 16. prosinca, u 11 sati u maloj dvorani Županijske komore Osijek održat će predavanje o tahografu te primjeni, obvezama i prekršajima u cestovnom prometu.

Poslodavci se i vozači tijekom profesionalnog rada susreću s mnogim pitanjima o obvezi poslodavca, odgovornosti za rad vozača i njihovom pridržavanju propisa, vođenju evidencije rada i odmora vozača te ispravnom korištenju tahografa.

Također, s obzirom na učestala pitanja povezana s novom uslugom Hrvatske gospodarske komore – Izdavanjem Knjige putnih listova u povremenom prijevozu putnika u unutarnjem cestovnom prometu, prijevoznici će ovom prilikom imati mogućnost na jednomu mjestu dobiti odgovore i objašnjenja svih nedoumica.

Predavanje je nastavak dobre suradnje između Županijske komore Osijek i Prometne inspekcije.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno samo je potrebno prijaviti se online prijavnicom u nastavku ovog teksta. Rok za prijavu je 13. prosinca.