Izvor: pixabay

Pozivamo vas na edukaciju za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi

Objavljeno: 27. 02. 2019. , Ažurirano: 01. 04. 2019.

Dvodnevna edukacija za nositelje i organizatore turističkih sadržaja u prirodi, u organizaciji Hrvatske gorske službe spašavanja (HGSS) i Hrvatske gospodarske komore (HGK), održat će se u Županijskoj komori Osijek 10. i 11. travnja.

Prema Zakonu o pružanju usluga u turizmu (NN 130/17), sve tvrtke/obrti i ostale pravne i fizičke osobe koje pružaju turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma moraju angažirati ili imati zaposlenu osobu s odgovarajućim domaćim ili stranim uvjerenjem, odnosno certifikatom kojim se utvrđuje sposobnost i razina vještine obavljanja pojedine aktivnosti. Svi pružatelji turističkih usluga aktivnog i pustolovnog turizma dužni su se prilagoditi najkasnije do 3. prosinca 2019. godine.

Uvjerenje koje se dobiva po završetku ove edukacije jedno je od priznatih uvjerenja / certifikata za obavljanje određenih aktivnosti s popisa aktivnosti koje se smatraju turističkim uslugama aktivnog i pustolovnog turizma. Cjeloviti popis usluga aktivnog i pustolovnog turizma, popis odgovarajućih uvjerenja odnosno certifikata i drugih uvjeta možete pronaći na službenim stranicama Sektora za turizam HGK.

Ovo je program sa satnicom predavanja. Registracija polaznika počinje u 8 sati i 30 minuta, a početak je predviđen u 9 sati.

Molimo vas da se prijavite online putem obrasca Prijavnica Osijek.

Cijena za tvrtke članice HGK jest 150 kuna po polazniku, dok je za obrte i druge nečlanice HGK cijena 300 kuna. Cijena uključuje cjelodnevni program predavanja u trajanju od dva dana, završnu provjeru znanja te dobivanje uvjerenja o pohađanju.

Edukacija će se održati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Nakon online prijave, molimo vas da uplatite odgovarajuću kotizaciju bez koje prijava nije valjana, najkasnije dva dana prije održavanja edukacije.

Upute za plaćanje kotizacije:

OPIS PLAĆANJA: Edukacija Pustolovni turizam OS
MODEL: HR00