Poziv tvrtkama na stručni posjet sajmu graditeljstva Construma u Budimpešti

Objavljeno: 15. 03. 2019. , Ažurirano: 22. 03. 2019.

Međunarodni sajam i izložba građevinske industrije Construma 2019 održava se 38. put u Budimpešti od 3. do 7. travnja. Riječ je o najvećem sajmu takvoga tipa u Mađarskoj i jednom od vodećih na području srednje i istočne Europe.

U sklopu sajma održavaju se i izložbe Home Design (dizajn interijera) i Hungarotherm (grijanje, ventilacija). Više informacija o sajmu nalazi se na web-stranici Construma 2019.

Županijska komora Osijek za svoje članice organizira 4. travnja stručni posjet ovom sajmu.

Ako ste zainteresirani za posjet sajmu, molimo vas da popunite online prijavu u nastavku ovog teksta do 29. ožujka.

Kontakt-osoba za dodatne informacije jest Ivana Erak, Odsjek za međunarodne odnose u ŽK Osijek, tel.: 031/223 852, e-adresa: ierak@hgk.hr.

Slijedom iskazanog interesa, Županijska komora Osijek snosit će troškove organiziranog prijevoza u Budimpeštu.