Izvor: www.pixabay.com

Poziv na poslovne razgovore Open4Business u Pečuhu

Objavljeno: 02. 09. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Europska poduzetnička mreža Županijske komore Osijek poziva tvrtke da sudjeluju na poslovnim razgovorima koji će se održati 20. rujna u Pečuhu, Mađarska na Open4Business Conference and Matchmaking Event.

Open4Business je organiziran od strane Trgovačke i industrijske komore Pečuh  u suradnji s Europskom poduzetničkom mrežom. Ovaj poslovni događaj prilika je za ostvarenje formalnih i neformalnih susreta, razmjenu iskustava i uspostavljanje nacionalne i transnacionalne suradnje.

Susret je usmjeren na poboljšanje suradnje u sljedećim područjima:

• metaloprerađivačka industrija
  • automobilska industrija, industrija plastičnih masa  i elektronika
  • sektor zaštite okoliša
  • poljoprivreda,
  • ICT
  • Istraživanje i razvoj te suradnja na EU projektima

Više informacija o događaju možete pronaći na poveznici: http://open4business.talkb2b.net/; gdje ujedno možete izvršiti online registraciju za susrete, ali najkasnije do 5. rujna 2016.

Na navedenom linku možete pronaći program susreta, broj i profil  do sada prijavljenih sudionika – Vaših potencijalnih partnera za poslovne razgovore.