Izvor: HGK ŽK Osijek

Organoleptičko ocjenjivanje kvalitete voćnih rakija i likera

Objavljeno: 04. 11. 2016. , Ažurirano: 16. 11. 2016.

Organoleptičko ocjenjivanje voćnih rakija u okviru XII. edukacijskog natjecanja u kvaliteti voćnih rakija i likera održati će se 15. studenog u Županijskoj komori Osijek  u 9 sati.

Županijska komora Osijek u suradnji s Prehrambeno-tehnološkim fakultetom Osijek i Općinom Semeljci organizira u studenome 2016. godine edukacijsko natjecanje u kvaliteti voćnih rakija (šljivovice, viljamovke, jabukovače, travarice, lozovače, komovače, breskovače, kajsijevače i druge voćne rakije). Natjecanjem su obuhvaćeni proizvođači domaće prirodne rakije s područja Republike Hrvatske, koji prirodnu domaću rakiju proizvode na tradicionalan način.

Proglašenje rezultata te svečana dodjela nagrada održati će se 30. studenoga u Semeljcima.

Kontakt-osoba za sve informacije o natjecanju je Stana Erstić, tel.: 031/223-893.