HBOR info dan
Izvor: HGK ŽK ZADAR

HBOR-ov Infodan u ŽK Zadar

Objavljeno: 10. 10. 2019. , Ažurirano: 10. 10. 2019.

Županijska komora Zadar i HBOR – Područni ured za Dalmaciju organiziraju još jedan Infodan u ovoj godini, i to u srijedu, 16. listopada, u 11 sati u dvorani za sastanke ŽK Zadar, na adresi Špire Brusine 16.

Informiranje o kreditnim linijama i drugim uslugama Hrvatske banke za obnovu i razvitak trajna je zadaća Područnog ureda za Dalmaciju, a gospodarstvenicima Zadarske županije predstavlja se u suradnji s Županijskom komorom Zadar nekoliko puta godišnje.

Ovom prilikom uvodna prezentacija obuhvaća sažeto predstavljanje HBOR-ovih izmijenjenih kreditnih programa, s promjenama koje se odnose na kamatne stope i ročnosti kredita. Bit će predstavljeni dostupni financijski instrumenti (krediti, jamstva), s posebnim naglaskom na mogućnosti korištenja sredstava kreditne linije ESIF krediti za ruralni razvoj.

U drugom dijelu Mira Krneta, voditeljica HBOR-ova ureda za Dalmaciju, vodi pojedinačne razgovore s postojećim i potencijalnim korisnicima financijskih usluga.

Sudjelovanje se ne naplaćuje, a prijave se prihvaćaju do 15. listopada ili do popunjenosti dvorane.