EU fondovi za poduzetnike

Izvor: Pixabay
EU fondovi za poduzetnike
Objavljeno: 03. 10. 2023. , Ažurirano: 03. 10. 2023.

Izvor: Pixabay
Županijska komora Osijek u suradnji sa Centrom za inovacije i EU projekte, vas poziva na radionicu "EU fondovi za poduzetnike" koja će se održati u petak 13.listopada 2023. u 10 sati u prostorijama Županijske komore Osijek, Europske avenije 13.
Teme koje će biti predstavljene:
- Upoznavanje s EU fondovima
- Predstavljanje programa Konkurentnost i kohezija 2021. -2027. i Integrirani teritorijalni program 2021. – 2027.
- Prikaz Digitalne komore i usluge e-financiranje HGK za potencijalne prijavitelje na EU natječaj
Predavač na edukaciji je Domagoj Topić, Voditelj Odjela za pripremu i provedbu EU projekata HGK
Radionica je namijenjena predstavnicima poslovnih subjekata koji planiraju unaprijediti svoje poslovanje te razvijati projektne ideje u područjima prihvatljivim za financiranje iz EU fondova. Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 2 sata.
Kotizacija:
- za poslovne subjekte koji plaćaju članarinu, sudjelovanje je uključeno u članarinu
- za poslovne subjekte koji ne plaćaju članarinu HGK, obrte i druge nečlanice cijena je 40€ + PDV po polazniku
UVIJETI OTKAZIVANJA: Polaznicima koji plate kotizaciju, a neće moći sudjelovati, potpuni povrat kotizacije biti će moguć samo ako najave svoje otkazivanje na e-adresu: ierak@hgk.hr najkasnije do 12.listopada do 12 sati. Nakon tog roka, povrat novca više neće biti moguć. Uplatom iznosa za sudjelovanje polaznici potvrđuju kako prihvaćaju uvjete otkazivanja.
Prijave za sudjelovanje na radionici su putem Digitalne komore ovdje, najkasnije do četvrtka 12.listopada do 12 sati. Ukoliko niste registrirani u Digitalnu komoru, možete se registrirati ovdje, a upute za registraciju možete pronaći ovdje
Za dodatne informacije možete se obratiti na e-mail ierak@hgk.hr ili telefon 031/223 852
Napomena: Prema novom Zakonu o Hrvatskoj gospodarskoj komori tvrtke iz I. kategorije više nisu obvezne plaćati članarinu, ali se mogu odlučiti za dobrovoljno plaćanje, koje im donosi brojne koristi. Ukoliko članica nije obveznik plaćanja članarine Komore, a želi to postati može iskazati interes za plaćanje članarine putem poveznice. U Komoru se mogu dobrovoljno učlaniti i ustanove, druge pravne osobe koje obavljaju društvenu djelatnost, profesionalna i strukovna udruženja, znanstvene i obrazovne institucije, udruge te pravne i fizičke osobe koje svojim radom mogu doprinijeti obavljanju djelatnosti Komore.