Izvor: ŽK Krapina
Autor: ŽK Krapina

24. Zagorski gospodarski zbor - najveće okupljanje i promocija gospodarstvenika u Hrvatskom zagorju

Objavljeno: 23. 06. 2016. , Ažurirano: 17. 07. 2018.

Na tradicionalnoj gospodarskoj izložbi izlagat će gospodarstvenici i obrtnici Hrvatskog zagorja, cijele Hrvatske te susjedne Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije i Mađarske

Najveće okupljanje i promocija gospodarstvenika u Hrvatskom zagorju, gospodarska izložba 24. Zagorski gospodarski zbor, održat će se od 8. do 10. rujna u sklopu Tjedna kajkavske kulture u Krapini.

HGK Županijska komora Krapina, u suradnji s Obrtničkom komorom Krapinsko-zagorske županije, Krapinsko-zagorskom županijom, Gradom Krapinom te izvršnim organizatorom Radijem Kaj, organizirator je tradicionalne gospodarske izložbe 24. Zagorski gospodarski zbor.

Na Zboru će izlagati gospodarstvenici i obrtnici Hrvatskog zagorja, cijele Hrvatske te susjedne Slovenije,  Bosne i Hercegovine, Srbije i Mađarske.

Ovogodišnja zemlja partner Zagorskoga gospodarskog zbora je Republika Slovenija, dok je Šibensko-kninska županija partner županija.

Budite izlagač na 24. Zagorskom gospodarskom zboru i svojim izlaganjem upotpunite prezentaciju proizvoda i usluga. Nastup za tvrtke je besplatan.

Izložba će se održati u sportskoj dvorani, šatoru i na otvorenim prostorima uz OŠ Ljudevit Gaj u Krapini. Izlaganje na tipski uređenom prostoru je besplatno, a dodatna oprema i prostor se naplaćuju prema posebnom cjeniku, koji će se dostaviti zainteresiranim  sudionicima. Svi sudionici su obavezni za vrijeme Zagorskoga gospodarskog zbora od četvrtka, 8. rujna, do subote, 10. rujna, u radnom vremenu Sajma, 10 – 22 sata, osigurati prisutnost predstavnika izlagača.

Popis prijavljenih izlagača, prijave, skice izložbenog prostora, program događanja i ostali podaci dostupni su na internetskoj stranici www.zgz.hr.

Također, za dodatnu promociju pripremili smo povoljne sajamske Promotivne pakete oglašavanja, kako bi vaše sudjelovanje na Zagorskomu gospodarskom zboru učinili što učinkovitijim i korisnijim.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo da svoju prijavu dostavite najkasnije do 31. kolovoza putem internetske stranice Zbora ili elektroničkom poštom na: hgkkr@hgk.hr.

Sve dodatne informacije možete dobiti i u ŽK Krapina na broj telefona 049/371 883, od gospodina Krunoslava Goluba.