Festival poduzetništva, obrta i OPG-a u Krapini

Objavljeno: 24. 08. 2016. , Ažurirano: 15. 09. 2016.

U četvrtak, 8. rujna u Krapini, Šetalište hrvatskog narodnog preporoda, održat će se Festival poduzetništva, obrta i OPG-a. Ovaj sajam organizira se u okviru projekta „Moja poduzetna Hrvatska“ koji je pokrenula medijska kuća Styria, odnosno Poslovni dnevnik kao dio njenoga poslovnog sustava, uz potporu Hrvatske gospodarske komore.

Festival se organizira radi promocije malih i srednjih poduzetnika, izložbeno-prodajnog je karaktera, a proizvođači će nuditi svoje proizvode i usluge. Cilj Festivala je prilika za predstavljanje malih i srednjih poduzetnika, mogućnost ostvarivanja novih poslovnih kontakata i povezivanja uz medijsku potporu, s ciljem unapređenja poslovanja.

Jedno izlagačko mjesto čini klupa 2x1 m i priključak struje. Sve ostale elemente štanda osigurava izlagač. Sajam će se održavati od 9 do 19 sati s tim da je svečano otvorenje predviđeno za 12 sati, nakon čega slijedi obilazak štandova.

Izlagački prostor je besplatan za članice Hrvatske gospodarske komore.

Zainteresirani za sudjelovanje na festivalu trebaju popuniti prijavni obrazac te ga dostaviti na e-mail adresu: lsipek@hgk.hr, najkasnije do 1. rujna.