Na slici : Biserka Krsnik, Branko Varjačić, Verica Čuček, Josip Grilec, Anđelko Ferek-Jambrek, Josip Kolar, ispred stoje : Stjepan Mišak, Davor Pleško
Izvor: ŽK Krapina
Autor: ŽK Krapina

Dodijeljena priznanja za najbolje izložbene prostore na 24. Zagorskomu gospodarskom zboru

Objavljeno: 12. 09. 2016. , Ažurirano: 19. 10. 2016.

U subotu, 10. rujna, posljednjeg dana održavanja 24. Zagorskoga gospodarskog zbora, dodijeljena su priznanja za najbolje uređene izložbene prostore, i to:

• Vrtlariji Čuček – za najljepše uređen štand prodajnoga karaktera,
  • Regeneraciji Zabok – za najljepše uređen štand izložbenoga karaktera,
  • Bravarsko-kovačkoj radionici Stjepana Mišaka– za najbolje uređen štand tradicijskog obrta i
  • Kotki Krapina– za najdugovječnijeg izlagača.

Pobjednicima su čestitali i uručili priznanja uz prigodne poklone zamjenik župana za gospodarstvo Anđelko Ferek-Jambrek, zamjenik gradonačelnika Krapine Branko Varjačić, potpredsjednik Hrvatske obrtničke komore i predsjednik Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije Davor Pleško i predsjednik Županijske komore Krapina Josip Grilec.

„Sve vrijeme ističemo da nam gospodarstvo raste – to je upravo zbog ovog što ovdje vidite, naših izvrsnih poduzetnika i obrtnika. Danas je ovdje gotovo 10% gospodarstvenika s područja Krapinsko-zagorske županije. Definitivno imamo što pokazati, a prema rastu izvoza očito je da je to prepoznato i izvan hrvatskih granica“, poručio je zamjenik župana Anđelko Ferek-Jambrek.