23. Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 13. 09. 2021. , Ažurirano: 14. 09. 2021.

Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije održat će se od 12. do 14. studenoga na otvorenom prostoru u Križevcima, na Strossmayerovom i Nemčićevom trgu te okolnom prostoru u skladu s epidemiološkim mjerama.

S obzirom na ograničenost prostora i opreme (kućice i štandovi), pozivaju se zainteresirani poduzetnici da se što prije prijave i iskažu potrebe za određenom opremom. Prijavnicu možete učitati sa stanice Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije. Rok prijave je ponedjeljak, 25. listopada.

Ovisno o vanjskim uvjetima/prilikama, organizator zadržava pravo izmjene uvjeta i ukupne organizacije sajamske priredbe.

Detaljnije informacije mogu se dobiti u Obrtničkoj komori Koprivničko-križevačke županije na e-mail: ok.koprivnica@hok.hr ili telefon 048/624-476 (osoba za kontakt je Marinela Bašić).