Usavršavanje za mentore zaposlene u tvrtkama ponovno u ŽK Karlovac

Objavljeno: 14. 10. 2021. , Ažurirano: 14. 10. 2021.

Edukacija za usavršavanje mentora zaposlenih u tvrtkama za novu grupu polaznika održat će se u ponedjeljak, 25. listopada u 9.00 sati, u Županijskoj komori Karlovac, na adresi Ulica kralja Tomislava 19b, uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Edukaciju će voditi dr. sc. Milan Gudelj, stručnjak na području metodike tehničkog obrazovanja s dugogodišnjim iskustvom. Cilj edukacije je pružanje potrebnih znanja i alata mentorima u tvrtkama za bolju pripremu polaznika praktične nastave za tržište rada. Detaljan program možete pronaći u pratećim dokumentima.

Organizacija edukacije za mentore zaposlene u tvrtkama sufinancirana je u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda te je stoga sudjelovanje za polaznike besplatno, a broj mjesta ograničen.

Nakon uspješnog završetka programa usavršavanja svaki polaznik će dobiti uvjerenje o svladavanju programa osposobljavanja iz osnovnih pedagoških znanja za mentore praktičnog rada.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Karlovac partnerska je institucija na projektima uspostave Regionalnog centra kompetentnosti Tehničke škole Karlovac u sklopu kojih se organizira program usavršavanja za mentore zaposlene u tvrtkama u sektoru elektrotehnike i računalstva i podsektoru strojarstva.

Edukacija je organizirana u sklopu projekata „STRuKA i TI“ UP.03.3.1.04.0008 i „KaRijERA i JA“ UP.03.3.1.04.0007. Nositelj projekata je Tehnička škola Karlovac. Ukupan iznos projekta „STRuKA i TI“ iznosi 27.623.493,09 HRK, a ukupan iznos projekta „KaRijERA i JA“ iznosi 31.792.709,24 HRK od čega je financirano 100% iznosa iz Europskog socijalnog fonda.

Molimo Vas da svoje sudjelovanje prijavite putem prijavnice u nastavku.