Dobitnici priznanja i nagrada na prijamu u ŽK Karlovac
Izvor: ŽK Karlovac

Prijam za nagrađene članice na Danima hrvatskog turizma u ŽK Karlovac

Objavljeno: 30. 10. 2018. , Ažurirano: 30. 10. 2018.

Da Karlovačka županija dobro koristi svoje turističke potencijale, uz broj noćenja i dolazak turista koji već godinama imaju trend rasta, dokazuje i nagrada Turistički cvijet – Kvaliteta za Hrvatsku koju su naši poduzetnici dobili na tradicionalnom okupljanju turističkih djelatnika na Danima hrvatskog turizma oraniziranima u Hvaru. "Ova priznanja su još vrednija ako se uzme u obzir da su ostvarena u velikoj konkurenciji s primorskim destinacijama i objektima", kazao je predsjednik ŽK Karlovac Zlatko Kuzman na prigodnom prijamu za nagrađene poduzetnike i novinare koji se održao u ŽK Karlovac 29. listopada.

Zahvaljujući na prijamu, o svojem poslovanju i planovima za novu sezonu govorili su Ivan Srakovčić, vlasnik Hotela Korana Srakovčić koji je dobio nagradu za najbolji mali i obiteljski hotel te Miroslav Puh, direktor tvrtke Rotokor d.o.o. čiji je kamp Plitvice Holiday Resort u Rakovici dobio Posebno priznanje za kamp s najinovativnijom ponudom smještaja. Uspjeh karlovačkih poduzetnika dopunili su i dugoreški Kamp Slapić koji se nalazio među finalistima u kategoriji malih kampova te Foginovo kupalište u Karlovcu kao finalist za nagradu Hrvatske turističke zajednice u kategoriji plaže godine.

S obzirom na to da su prošli tjedan, uz turističke nagrade, u Karlovac stigle i dvije Godišnje nagrade za tehničku kulturu Faust Vrančić, Kuzman je iskoristio ovu priliku da predstavi i te dobitnice. To su Suzana Šnajdar, tajnica Zajednice tehničke kulture grada Karlovca i Karlovačke županije i Valentina Sečen, tajnica Udruge inovatora Karlovačke županije, inače djelatnica Županijske komore Karlovac. Nagrada je to koja se dodjeljuje pojedincima, udrugama i pravnim osobama za iznimna postignuća u djelatnosti tehničke kulture, a odluku donosi Odbor za dodjelu Nagrade Faust Vrančić, koji je imenovao Sabor Republike Hrvatske.

I. Srakovčić, V. Sečen i M. Puh - dobitnici.JPG

I. Srakovčić, V. Sečen i M. Puh; Izvor: ŽK Karlovac