Financiranje privatnih iznajmljivača u suradnji s Ministarstvom turizma
Izvor: HBOR

Predstavljanje kreditnih programa HBOR-a za turistički sektor

Objavljeno: 29. 03. 2019. , Ažurirano: 10. 04. 2019.

Sekcija Zajednice obiteljskog turizma pri Županijskoj komori Karlovac poziva na predstavljanje kreditnih programa HBOR-a za financiranje projekata turističkog sektora, koje će se održati u srijedu, 10. travnja, u 10 sati u dvorani Županijske komore Karlovac, na adresi Ulica kralja Tomislava 19b.

Voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Primorje i Gorski kotar Vesna Bartolović Stančić predstavit će kreditne programe za financiranje projekata malih, srednjih i velikih poduzetnika registriranih za obavljanje turističke djelatnosti (projekti gradnje, rekonstrukcije/adaptacije i opremanja postojećih i novih smještajnih kapaciteta te dodatni sadržaji u turizmu koji pridonose razvoju turističke destinacije).

Predstavit će i novi program financiranja privatnih iznajmljivača koji se provodi u suradnji s Ministarstvom turizma, čiji je cilj ujednačavanje standarda smještajnih objekata u kojima se pružaju ugostiteljske usluge u domaćinstvu. Programom se financiraju projekti adaptacije, rekonstrukcije i opremanje objekata u domaćinstvu, i/ili opremanje objekata, izgradnja i opremanje novih unutarnjih ili vanjskih bazena te potrebne infrastrukture za cikloturizam, sport i rekreaciju i drugi dodatni turistički sadržaji.

Za sudjelovanje nema kotizacije, a prijave su moguće putem online prijavnice do 9. travnja.