Poziv poduzetnicima na HBOR-ov Infodan

Objavljeno: 06. 03. 2018. , Ažurirano: 16. 03. 2018.

Županijska komora Karlovac, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira HBOR-ov Infodan u četvrtak15. ožujka, u Županijskoj komori Karlovac od 10 do 13 sati.

Individualne razgovore s poduzetnicima vodit će Draženka Draženović Kostelac, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Liku.

Poduzetnici mogu razgovarati o aktualnim HBOR-ovim kreditima, na temelju konkretnih potreba za unaprjeđenjem poslovanja ili pokretanja nove poslovne aktivnosti, ali i ostalim proizvodima i uslugama koje nudi HBOR.

Zainteresirani za sudjelovanje na Infodanu mogu se prijaviti online prijavnicom ili na elektroničku adresu bskarjak@hgk.hr. Detaljnije informacije dostupne su na telefonskom broju 047/ 612 111.