Izložba inovacija i stručna predavanja o inovatorstvu u Županijskoj komori Karlovac

Objavljeno: 12. 09. 2023. , Ažurirano: 13. 09. 2023.

Organizacijom iKA-e, bijenalne izložbe inovacija u Karlovcu i bogatim popratnim programom, Županijska komora Karlovac i Udruga inovatora Karlovačke nastavljaju dugogodišnju uspješnu suradnju.

iKA 15 - izložba inovacija Karlovac održat će se od 19. do 22. rujna 2023. godine, u Tehničkoj školi Karlovac (Lj. Jonkea 2a, Karlovac) se kroz godine afirmirala kao jedinstvena i nezaobilazna promocija inovacija i inovatora u Karlovcu, a ove godine kad se obilježava 30 godina djelovanja Udruge inovatora Karlovačke županije, a osim izložbenog dijela, bit će obogaćena stručnim programom sa zanimljivim predavanjima i prezentacijama.

Svim poduzetnicima zainteresiranim za nova tehnološka rješenja i uspješne inovatorske priče namijenjen je program stručnih predavanja „Inovacijama do konkurentnog gospodarstva“ koji će se održati u četvrtak, 21. rujna s početkom u 10 sati u Županijskoj komori Karlovac (Kralja Tomislava 19b, Karlovac).

Za sudjelovanje nema kotizacije, a prijave su moguće putem platforme Digitalna komora na poveznici ovdje ili potvrdom dolaska adresu hgkka@hgk.hr do 20. rujna.

Ukoliko niste registrirani na Digitalnu komoru, možete se registrirati ovdje, a upute za registraciju možete pronaći ovdje.

Vrijeme Aktivnost
21.09.2023
10:00 - 10:05 Otvaranje dr.sc. Zlatko Kuzman, predsjednik HGK Županijske komore Karlovac
10:05 - 10:20 "Stanje inovacijskog sustava u RH" prof.dr.sc. Miljenko Šimpraga, predsjednik Hrvatske zajednice inovatora