Zlatko Kuzman ponovno izabran za predsjednika Županijske komore Karlovac

Objavljeno: 28. 10. 2019. , Ažurirano: 29. 10. 2019.

Na sjednici Gospodarskog vijeća HGK – Županijske komore Karlovac održanoj 28. listopada kroz analizu gospodarskih pokazatelja prezentirani su podaci o rastu svih gospodarskih pokazatelja u kontinuitetu od nekoliko godina uzastopno. Višegodišnjem stabilnom poslovanju velikih tvrtki pridružile su se svojim poslovnim rezultatima mikro i male tvrtke koje bilježe dvoznamenkaste stope rasta svih pokazatelja. Iako opada nezaposlenost i raste zaposlenost te jenjava iseljavanje u odnosu na prve godine nakon ulaska Republike Hrvatske u EU i dalje najveći problem razvoju gospodarstva čine demografska kretanja, zaključeno je na sjednici.

Izabrano je novo Gospodarsko vijeće u sastavu: Željko Pavlin (HS Produkt), Damir Vranić (General Electric Hrvatska), Nikola Hanžel (Lana Karlovačka tiskara), Marko Vuković (Karlovačka banka), Željko Mažuran (Kordun Marketing), Darko Marković (Ceste Karlovac), Andrea Bušić (KIM Mljekara Karlovac), Marija Janžetić (AB gradnja), Željko Hrastov (Ilsad), Mario Tomljanović (DS Smith Plastics Karlovac), Damir Tomičić (Kelteks), Boris Ferkula (Aquaestil PPN), Stanko Polonijo (Švarča), Mile Turkalj (Kordun), Niko Pervan (OTP Tržnica) i Zlatko Kuzman. Vijeće je ponovno izabralo jednoglasno Zlatka Kuzmana za svog predsjednika i Marka Vukovića za zamjenika predsjednika Vijeća.

Predsjednik Kuzman i zamjenik Vuković (ŽKK).jpgPredsjednik ŽK Karlovac Kuzman (desni na slici) i njegov zamjenik Vuković; Izvor: HGK.