Predsjednik Privredne komore Unsko sanskog kantona Enes Ružnić, predsjednik Županijske komore Karlovac Zlatko Kuzman, ministrica privrede Unsko-sanskog kantona Samra Mehić, predsjednik Županijske komore Otočac Joso Brajković, predsjednik Županijske komore Sisak Tihomir Babić i premijer Unsko-sanskog kantona Mustafa Ružnić (na fotografiji s lijeva na desno)
Izvor: HGK

Županijska komora Karlovac na 18. Međunarodnom sajmu ekologije EKOBIS 2021

Objavljeno: 09. 09. 2021. , Ažurirano: 10. 09. 2021.

U Bihaću je danas otvoren 18. Međunarodni ekološki sajam EKOBIS 2021, koji je ove godine okupio više od 250 izlagača iz Bosne i Hercegovine i zemalja regije, Hrvatske, Slovenije, Austrije, Srbije, Crne Gore i drugih.

EKOBIS je sajam izložbeno-prodajne orijentacije, namijenjen tvrtkama iz prehrambene, drvne, tekstilne i drugih industrija i djelatnosti, posebno onih vezanih uz ekološku proizvodnju hrane, proizvodnju ekoloških tehnologija i opreme za zaštitu okoliša. Sajam redovito ima bogat popratni stručni program, pri čemu je središnja tema ove godine elektromobilnost.

Hrvatska gospodarska komora –  Županijska komora Karlovac i ove je godine na bihaćkom sajmu omogućila svojim članicama predstavljanje promotivnih materijala na zajedničkom info-štandu.

S obzirom da Županijsku komoru Karlovac i organizatora sajma, Privrednu komoru Unsko-sanskog kantona, već 23 godine veže sporazum o komorskoj suradnji, sudjelovanje na bihaćkom sajmu redovito se koristi i za poslovne susrete komorskih predstavnika i predstavnika članica s kantonalnim poduzetnicima i institucijama, pa se takve aktivnosti očekuju i ove godine.