Izvor: HGK

Veleposlanik Rumunjske u posjeti ŽK Dubrovnik

Objavljeno: 13. 05. 2019. , Ažurirano: 15. 05. 2019.

U sklopu posjeta Dubrovniku, veleposlanik Rumunjske u Zagrebu Constantin-Mihail Grigorie 13. je svibnja posjetio HGK – Županijsku komoru Dubrovnik.

Tema sastanka veleposlanika Grigoriea i političkog savjetnika Veleposlanstva Narcisa Daniela Seiceanua s predsjednicom ŽK Dubrovnik Terezinom Orlić bila je buduća suradnja između dvije države, kao i jačanje suradnje između HGK i rumunjskog Veleposlanstva u Zagrebu.
Predsjednica Orlić je istaknula kako je ova županijska komora zainteresirana za poticanje suradnje gospodarskih komora Rumunjske i Hrvatske, naročito na lokalnoj razini, kao i za moguće zajedničke projekte.

Na sastanku je predstavljena višegodišnja uloga Hrvatske gospodarske komore u razvoju međunarodnih projekata vezanih za turizam i gospodarstvo.