Redovito usavršavanje u području javne nabave

Objavljeno: 18. 01. 2021. , Ažurirano: 22. 01. 2021.

Županijska komora Dubrovnik organizira besplatan webinar Ponuda – pregled i ocjena; sklapanje, izvršenje i izmjene ugovora o javnoj nabavi; praksa Visokog upravnog suda RH – odluke VUS-a u odnosu na rješenja DKOM-a, koji će se održati u petak, 29. siječnja, u 10 sati.

Webinar traje osam nastavnih sati i polazniku donosi 8 bodova, a namijenjen je sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima.

Voditelji radionica su stručnjaci Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta..

Minimalan broj polaznika za održavanje radionice je 15, a maksimalan 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. U slučaju manjeg broja zainteresiranih sudionika od predviđenog, radionica se otkazuje. Prednost imaju tvrtke članice HGK iz Dubrovačko-neretvanske županije.

Molimo da se prijavite online prijavom u nastavku najkasnije do srijede, 27. siječnja.

Detaljan program radionice možete pronaći OVDJE

Više informacija možete dobiti u HGK – Županijskoj komori Dubrovnik od Nikoline Čović na broj telefona 020 / 312-090 ili na e-mail ncovic@hgk.hr.