Izvor: Pixabay

Održan sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova u Županijskoj komori Dubrovnik

Objavljeno: 13. 09. 2019. , Ažurirano: 13. 09. 2019.

Sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova održao se 9. rujna u Županijskoj komori Dubrovnik.

Razmatrao se zahtjev prijevoznika Samoborček EU grupa d.o.o. Samobor za izmjenu voznog reda postojeće županijske autobusne linije Metković – Dubrovnik, broj linije u upisniku 995, Dubrovnik – Klek, broj linije u upisniku 998 i Klek – Metković, broj linije u upisniku 999.

Udovoljeno je zahtjevu prijevoznika za izmjenu voznog reda postojeće županijske autobusne linije Metković – Dubrovnik, broj linije u upisniku 995 i Klek – Metković, broj linije u upisniku 999, budući da se predloženim izmjenama ne ulazi u zaštitna vremena na postojećim linijama propisana člankom 8., Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15).

Nije udovoljeno zahtjevu prijevoznika za izmjenom voznog reda postojeće županijske autobusne linije Dubrovnik – Klek, broj linije u upisniku 998, budući da se predloženim izmjenama ulazi u zaštitna vremena postojeće linije Metković – Dubrovnik, broj linije u upisniku 774 propisana člankom 8., Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15).

Zapisnik sa sastanka Povjerenstva za usklađivanje voznih redova i ovjereni izmijenjeni vozni redovi dostavit će se podnositelju zahtjeva.