Izvor: Pixabay

Izborna sjednica strukovne grupe ugostiteljskih djelatnosti ŽK Dubrovnik

Objavljeno: 09. 06. 2021. , Ažurirano: 16. 06. 2021.

Strukovna grupa ugostiteljskih djelatnosti HGK – Županijske komore Dubrovnik održat će izbornu sjednicu u četvrtak, 17. lipnja, u 11 sati u hotelu Valamar President, Babin Kuk.

Kandidature za predsjednika te zamjenika unose se u obrazac na ovoj POVEZNICI, najkasnije do srijede, 16. lipnja.

Pravo glasa na sjednici ima svaki ovlašteni predstavnik članice Hrvatske gospodarske komore iz djelatnosti ugostiteljstva s područja Dubrovačko-neretvanske županije. U slučaju da ovlašteni predstavnik nije u mogućnosti prisustvovati, može opunomoćiti drugu osobu. Punomoć je potrebno poslati na e-mail: mknezevic@hgk.hr najkasnije do srijede, 16. lipnja.

Poziv s dnevnim redom i Poslovnik o radu Strukovne grupe ugostiteljskih djelatnosti nalaze se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Dolazak na sjednicu obvezno je potvrditi radi epidemioloških najkasnije do srijede, 16. lipnja putem online obrasca u nastavku.