Izvor: HGK

Izborna sjednica Strukovne grupe putničkih agencija ŽK Dubrovnik

Objavljeno: 12. 06. 2020. , Ažurirano: 15. 06. 2020.

Članstvo Strukovne grupe putničkih agencija HGK – Županijske komore Dubrovnik održat će izbornu sjednicu u utorak, 23. lipnja, u 10 sati u hotelu Valamar Collection Dubrovnik President, Iva Dulčića 142.

Pozivamo sve zainteresirane da kandidaturu za funkciju predsjednika te zamjenika predsjednika Stukovne grupe putničkih agencija pošalju u pisanom obliku, na e-adresu: hgkdu@hgk.hr najkasnije do petka, 19. lipnja, u 14 sati.

Pravo glasa na sjednici ima svaki ovlašteni predstavnik članice Hrvatske gospodarske komore iz djelatnosti putničkih agencija s područja Dubrovačko-neretvanske županije. U slučaju da ovlašteni predstavnik nije u mogućnosti prisustvovati, može opunomoćiti drugu osobu, a punomoć ne treba biti ovjerena kod javnog bilježnika.

Potpisanu punomoć potrebno je poslati na e-mail: hgkdu@hgk.hr najkasnije do petka, 19. lipnja, do 14 sati te je donijeti na sjednicu kako bi bila pravovaljana. Punomoći poslane nakon navedenog roka neće biti prihvaćene.

Poziv za sjednicu, obrazac punomoćiPoslovnik Strukovne grupe putničkih agencija nalaze se u Pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Dolazak na sjednicu obvezno je potvrditi najkasnije do petka, 19. lipnja, do kraja radnog dana putem online obrasca u nastavku. Za sve dodatne informacije kontakt-osoba u ŽK Dubrovnik je Tatjana Božinović Filipović (tel.: 020/312-095, e-mail: tbozinovic@hgk.hr).