Izvor: pixabay

Druga sjednica Strukovne grupe posrednika u prometu nekretnina

Objavljeno: 14. 06. 2021. , Ažurirano: 15. 06. 2021.

Sjednica Strukovne grupe posrednika u prometu nekretnina HGK – Županijske komore Dubrovnik održat će se u četvrtak, 24. lipnja, u 10 sati, u  Županijskoj komori Dubrovnik, na adresi Pera Čingrije 6.

Na sjednici će biti predstavljeno kretanje tržišta nekretnina od 2010. do 2020.godine te novosti u ovoj djelatnosti.

Sudjelovanje na sjednici je moguće fizički ili putem online platforme MS Teams. Ako ovlaštena osoba trgovačkog društva ne može biti na sjednici, može opunomoćiti drugu osobu tako da ispuni obrazac za punomoć (nije ga potrebno ovjeravati kod javnog bilježnika) te ga ispunjenoga, prije sjednice pošalje na e-adresu: ncovic@hgk.hr.

U pratećim dokumentima na ovoj stranici možete pronaći zapisnik prošle sjednice, obrazac za punomoć i poziv na sjednicu.

Prijaviti se možete obrascem u nastavku teksta, najkasnije do srijede, 23. lipnja.

Dodatne informacije možete dobiti u ŽK Dubrovnik od Nikoline Čović (tel.: 020/312-090, e-mail: ncovic@hgk.hr).